Nejenom dřevěné palubky, ale i řada dalších výrobků.
Zaslání poptávky

Kontakty

Tel.:
+420 603 902 159

E-mail:
drevoprodejpraha@seznam.cz

Prodejna Praha-Krč:
Vídeňská 744/2, Praha 4
Zobrazit na mapě

Hlavní strana » O naší firmě

O naší firmě

O firmě Palubky Procházka

Jsme firma, která se profesionálně zabývá dřevovýrobou a prodejem dřeva.

Nabízíme zejména podlahové a obkladové palubky, lišty, výrobky z masivního dřeva, hoblované profily a polotovary pro výrobu schodišť a zábradlí. V naši prodejně v Praze najdete zboží určené pro interiér, ale i výrobky k dokončení staveb, kde je dřevo v menší, či větší míře zastoupeno jako stavební prvek.

Specializujeme se na moderní odvětví prodeje dřevařského sortimentu , zejména pro vnitřní a vnější konstrukce dřevostaveb,  interiérů a rekonstrukcí.

Pokud hovoříme o nových dřevostavbách začneme základní konstrukcí, ke které dnes neodmyslitelně patří KVH hranoly. Nabízíme KVH hranoly v základních rozměrových řadách, ale na přání zákazníka zajistíme hranoly atypických délek a rozměrů. Základní rozměry KVH hranolů najdete v našem ceníku.

K dřevostavbám také samozřejmě plně náleží oblíbené obkladové palubky. Palubkami se  obkládají  pláště staveb, fasády, stěny vnitřní i vnější. Druhou skupinou jsou podlahové palubky. Tvoří nádherné a přírodní klima v obytných částech. Srubové a jiné druhy palubek zde nacházejí specifické uplatnění.

Pro zpevnění a obkládání dřevěných rámových konstrukcí  nabízíme OSB desky, které se široce uplatňují i v jiných odvětvích stavebnictví. Použití těchto a jiných, kvalitou velmi podobných desek, jako jsou desky MFP a Durelis desky, nalézáme při rekonstrukcích podlah, záklopů střech, bednění a dalších stavebních prací. U OSB desek, MFP desek, a Durelisu dbáme především na kvalitu a proto nabízíme výhradně vlhkuodolné OSB desky 3N s pero drážkou nebo bez. Cenové nabídky tvoříme dle odebraného množství, nebo dlouhodobé spolupráce.  

K dokončení interiérů a podlah, také nabízíme dřevěné lišty různých tvarů, které konečnou práci se shora zmíněnými materiály dočistí. Dřevěných lišt existuje pousta druhů a tak věříme, že si za příznivé ceny, u nás vyberete.  Plotová hoblovaná prkna a hotové plotovky s tvarem nabízíme pro stavby dřevěných plotů. Nabídneme plotovky ke pracování, nebo hotové na míru.

Palubky Procházka

Copyright © 2021